KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178377
nr 1217 8377
John Wierth
(1920-2003), Sverige
Oljemålning, "Skogsljus", signerad. Olja på duk, 65x54 cm
John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:31:22
16/11 16:35:02